HİZMETLERİMİZ

TEMİZLİK HİZMETLERİ

Kuruma ,kişilere göre farklılık gösterebilir. Herkes için tek gerçek hijyendir. Bu süreçte beceri yeteneğine sahip , organizasyon alt yapısı oluşmuş , detaylara önem veren bir ekiple hijyeninizi sağlarız.

DESTEK HİZMETLER

Yılların verdiği tecrübe ile farklı sektörlere farklı uzman kadromuzla sizlerin hizmetindeyiz. Her firmanın Çalışma prensiplerine uygun eleman desteği sağlamak ve işinizi kolay hale getirmek işimizdir.

GÜVENLİK HİZMETLERİ

2005 yılından bu yana İhtiyaç duyduğunuz her alanda , müşteriye özel seçeneklerimizle etkili güvenlik hizmeti sunmaktayız. Kalifiye personel ağımızla , yerine uygun analiz ve maliyet seçeneklerimizle DİNÇ ÖZEL GÜVENLİK farkımızla yanınızdayız.

BORDROLAMA/İNSAN KAYNAKLARI

Bordrolama alanındaki uzman kadromuzla firmanızın üzerindeki yükü alıyoruz , size sağlanan zaman tasarrufu ile insan kaynaklarınızı , organizasyon ve planlama faaliyetlerinizi genişletebiliyor yönetsel kararlarınıza daha fazla odaklanma imkanı bulabiliyorsunuz

MULTİ-PACK

Üretimden gelen bitmiş ürünlerin sevkiyata hazır hale getirilmesi için firmaların isteği doğrultusunda multıpack tesisimizde donanımlı ekibimiz ile peketleme hizmeti vermekteyiz.