Geniş Hizmet Yelpazemiz ile Yanınızdayız

KEŞFET

Başarı Doğru Seçimle Başlar

KEŞFET

Sonuç ve Çözüm Odaklı Yaklaşım

KEŞFET

Neden Dinç Grup?

Çalışma prensibimiz müşterilerimize daima daha iyi hizmet sunmak ve insan kaynakları alanındaki tüm ihtiyaçlarında çözüm ortağı olmaktır.

Güçlü Altyapı

30 yıla yakın bir süredir insan kaynakları danışmanlığı hizmeti sağlayan bir kurum olarak; deneyimli, alanında uzman kadromuz ve güncel yöntemlerimizle ihtiyacınız olan çözümleri sunuyoruz.

Geniş Hizmet Yelpazesi

İşe alım ve yerleştirme, geçici iş ilişkisi, ölçme - değerlendirme gibi temel hizmetlerimizin yanı sıra; tamamen kuruma ve ihtiyacına özel, yenilikçi ve esnek çözümler de sunuyoruz.

Hızlı Geri Dönüş

Erişilebilir olmak tüm çalışma arkadaşlarımızın hassasiyet gösterdiği bir konudur. Ayrıca, ihtiyaç duyduğunuzda, daima hızlı geri dönüş sağlarız.

Bilgi Güvenliği

Bordrolama alanında, Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na (KVKK) uyumlu olarak, gizlilik çerçevesinde çözüm sağlıyoruz.

Kurumunuza Özel, Esnek ve Yaratıcı Çözümlerle Yanınızdayız...

Müşterilerimizin çıkarlarını gözetmek için, faaliyetlerimizi belli kalıplarla sınırlandırmak yerine; çözüm odaklı, özverili, esnek bir çalışma anlayışını benimseriz.

Geçerliliği ve güvenilirliği bilimsel olarak kabul edilmiş yöntemlerle, çalışanlarınızı uyum sağlayacakları ve başarılı olacakları pozisyonlara yerleştirmeniz için rehberlik ediyoruz.

Blog